Valga Vallavalitsus

Tel: +372 766 9900

E-post: valga@valga.ee

Puiestee 8, Valga
68203

Registrikood: 77000507

 

Vallavalitsuse liikmed

Nimi

Amet

Telefon

Mobiil

E-post

Margus Lepik

vallavanem

766 9910

503 2901

margus.lepik@valga.ee

Kalmer Sarv

asevallavanem

766 9910

5354 4688

kalmer.sarv@valga.ee

Enno Kase

asevallavanem

 766 9910

513 4030

enno.kase@valga.ee

Viktor Mägi

asevallavanem

 

512 9829

viktor.magi@valga.ee

Jüri Konrad

asevallavanem

 

523 5515

jyri.konrad@valga.ee

Mati Kikkas

spordi- ja noorsootöö spetsialist

 

5347 1177

mati.kikkas@valga.ee

Arno Uprus

linnahooldusameti juhataja

766 9930

5341 6395

arno.uprus@valga.ee

 

 

Valga valla juhtimiseks on moodustatud Eesti Keskerakonna ja Reformierakonna 19-liikmeline koalitsioon (koalitsioonilepingVallavalitsus on valla täidesaatev organ, kelle moodustab vallavanem pärast seda kui vallavolikogu on ta valinud. Valga vallavalitsus on 7- liikmeline. Valga vallavalitsuse istungiettevalmistus, läbiviimine ja protokolli reeglid on sätestatud Valga vallavalitsuse töökorras

Vallavalitsuse korralised istungid toimuvad kaks korda kuus, iga kuu esimesel ja kolmandal kolmapäeval (algusega kell 09.00) asukohaga Puiestee 8 Valga (Valga vallavalitsuse haldushoone). Istungi päevakord avalikustatakse istungile eelneval päeval. Vallavalitsuse istungitel osaleb sõnaõigusega vallasekretär või tema asendaja.