Valga Vallavolikogu alaliste komisjonide koosseisud

Valga Vallavolikogu töö korraldamiseks on moodustatud seitse alalist komisjoni alljärgnevalt: 

Arengu- ja majanduskomisjon

Esimees: Ilmar Tõlner
Aseesimees: Kaupo Kutsar

Arengu-ja majanduskomisjoni liikmed

 

 

1. IlmarTõlner             

5340 8348

ilmar.tolner@volikogu.valga.ee

2. Kaupo Kutsar                     

522 5863

kaupo.kutsar@volikogu.valga.ee

3. Karina Demutskaja  

533 0987

karinademutskaja@gmail.com

4. Hans Heinjärv

528 0812

hans.henjärv@pindi.ee

5. Madis Gross             

517 4611

grossmadis@gmail.com

6. Alari Mägi                       

510 7945

alarister@gmail.com

7. Mart Vanags       

502 3853

mart.vanags@volikogu.valga.ee

 

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Külli Laugesaar
Aseesimees: Jelena Jallai

Sotsiaalkomisjonikomisjoni liikmed

 

 

1. Külli Laugesaar

520 7334

kylli.laugesaar@volikogu.valga.ee

2. Jelena Jallai

5569 3883

jelena.jallai@volikogu.valga.ee

3. Kätlyn Podiradt

5817 2820

Katlyn0410@gmail.com

4. Feliks Rõivassepp

522 2963

feliks.roivassepp@volikogu.valga.ee

5. Teresa Sale

5386 6825

teresa.sale@volikogu.valga.ee

6. Külliki Siilak

521 0752

kylliki.siilak@volikogu.valga.ee

7.  Hille Volberg

5333 4466

hillevolberg@gmail.com

  

Hariduskomisjon

Esimees: Lauri Drubinš
Aseesimees: Siiri Reiljan

Hariduskomisjoni liikmed

 

 

1.  Lauri Drubins

512 4285

lauri.drubins@volikogu.valga.ee

2.  Siiri Reiljan

510 5466

siiri.reiljan@volikogu.valga.ee

3. Julia Belova

553 9417

julia.belova@volikogu.valga.ee

4.  Igor Jallai

5663 4269

igor.jallai@volikogu.valga.ee

5.  Katre Kikkas

5822 8203

katrekikkas@gmail.com

6.  Maila Rajamets

5698 7296

mrajamets@gmail.com

7.  Viljar Schmidt

526 2091

viljar.schmidt@gmail.com

 

Korrakaitsekomisjon

Esimees: Marek Käis
Aseesimees: Rein Randver

Korrakaitsekomisjoni liikmed

 

 

1. Marek Käis

5330 7155

marek.kais@volikogu.valga.ee

2. Rein Randver

501 9926

rein.randver@volikogu.valga.ee

3. Ester Karuse

514 2000

ester.karuse@volikogu.valga.ee

4. Tõnu Reinup

505 2427

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

5. Kalev Luts

5162 2791

kalev@valgasport.ee

6. Ants Tiisler

5834 5921

ants.tiisler@volikogu.valga.ee

7. Oleg Vahrin

5395 7111

oleg.vahrin@volikogu.valga.ee

 

Kultuuri-, spordi- ja noorsootöö komisjon

Esimees: Ester Karuse
Aseesimees: Vladimir Baranov

Kultuuri-, spordi- ja noorsootöökomisjon

 

 

1. Ester Karuse

514 2000

ester.karuse@volikogu.valga.ee

2. Vladimir Baranov

506 3902

vladimir.baranov@volikogu.valga.ee

3. Ülle Juht

513 7185

ylle@valgakultuurikeskus.ee

4. Ene Kaas

5330 1511

enekaas@gmail.com

5. Meelis Kivi

512 1044

meelis.kivi@volikogu.valga.ee

6. Arne Nõmmik

529 7963

anommik@hot.ee

7. Rasmus Onkel

5626 4816

rasmus.onkel@gmail.com

 

Revisjonikomisjon

Esimees: Allain Karuse
Aseesimees: Kalev Härk

Revisjonikomisjon

 

 

1. Allain Karuse

507 3000

allain.karuse@volikogu.valga.ee

2. Kalev Härk

502 7768

kalev.hark@volikogu.valga.ee

3. Andres Illak

5343 2422

andres.illak@volikogu.valga.ee

4. Tõnu Reinup

505 2427

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

5. Monika Rogenbaum

518 2380

monika.rogenbaum@volikogu.valga.ee

 

Rahanduskomisjon

Esimees: Vilju Arna
Aseesimees: Monika Rogenbaum

Rahanduskomisjon

 

 

1. Vilju Arna

557 8952

vilju.arna@volikogu.valga.ee

2.Monika Rogenbaum

518 2380

monika.rogenbaum@volikogu.valga.ee

3. Ruth Jürgens

525 4639

ruth.jyrgens@gmail.com

4. Meeli Tuubel

511 4554 meeli.tuubel@gmail.com

5.Valentina Melehhova

5330 0956

valentina.melehhova@volikogu.valga.ee

6. Leida Pettai

522 1679

leida.pettai@gmail.com

7. Ivar Unt

528 4217

ivar.unt@volikogu.valga.ee