Lasteaiad

Valga vallas tegutseb kaks põhikool-lasteaeda, üks algkool lasteaed ning kuus lasteaeda, kokku käib valla üheksas koolieelses lasteasutuses 677 last.

Lasteaiad

Valga Lasteaed "Buratino"

Aadress: Lai tn 6a, Valga, 68203 Valga vald
Telefon: 766 1647; 764 1775
Koduleht: www.buratino.edu.ee
Lasteaia direktor Merle Kaar
Tel: 53 454971; 871
E-post: buratino@buratino.edu.ee

 

Valga Lasteaed "Kaseke"

Aadress: Kase tn 6, Valga, 68207 Valga vald
Telefon: 764 3648
Koduleht: kaseke.valga.ee
Lasteaia direktor Maila Rajamets 
Tel: 58 859756; 856
E-post: maila.rajamets@kaseke.valga.ee

 

Valga Lasteaed "Pääsuke"

Aadess: Kungla tn 36, Valga, 68205 Valga vald
Telefon: 53 285573; 766 4520; 766 4527
E-post: paasuke@paasuke.valga.ee
Koduleht: www.paasuke.valga.ee
Lasteaia direktor Nadežda Amossova
Tel: 55 621272; 872
E-Post: paasuke@paasuke.valga.ee

 

Valga Lasteaed "Walko"

Aadress: Sepa tn 12, Valga, 68203 Valga vald
Telefon: 766 1665; 766 1675
E-post: walko@walko.ee
Koduleht: http://walko.ee/
Lasteaia direktor Riina Vähi 
Tel: 53 358559; 859
E-Post: riina@walko.ee

 

Õru Lasteaed-Algkool

Aadress: Õru alevik, Valga vald, 67109
Telefon: 767 1153
E-post: lasteaed@oerukool.ee
Koduleht: https://orukool.weebly.com/
Lasteaia direktor Siiri Anier
Tel: 767 1153
E-Post: siiri.anier@oeruvv.ee

 

Tsirguliina lasteaed „Õnnelind"

Aadress: Nooruse 1, Tsirguliina alevik, Valga vald, 68301
Telefon: 766 6387
E-post: tsirguliinala@gmail.com
Koduleht: http://www.lasteaed.tsirgu.eu/
Lasteaia direktor Ilme Sitik

 

Sooru Lasteaed

Aadress: Kesk 29, Sooru küla, Valga vald, Valgamaa 68304
Telefon: 769 8344
E-post: soorulasteaed@gmail.com
Koduleht: https://soorulasteaed.weebly.com
Lasteaia direktor Ilme Sitik


 
Hargla kooli lasteaed  

Aadress: Hargla küla, Valga vald, Valgamaa 68014
Telefon: 769 8721
E-post: hargla.pk@mail.ee
Koduleht: http://www.hargla.edu.ee/index.php
Lasteaia direktor Juta Kond
Tel: 53 461955
E-post: jutakond@gmail.com


Lüllemäe Põhikooli lasteaed

Aadress: Lüllemäe küla, Valga vald, Valgamaa 68116
Telefon Lüllemäe rühmas: 7679047
Telefon Kaagjärve rühmas: 7695240
E-post: kool@karula.edu.ee
Koduleht: http://www.karula.edu.ee/
Lasteaia direktor Jana Tiits 
Tel: 53 083117
E-post: jana.tiits@karula.edu.ee