EELINFO

« Tagasi

Valga Vallavalitsuse 13. nädala eelinfo (23.03.2020-27.03.2020).

09-27. märts viibib puhkusel valladisainer Raivo Behrsin

Esmaspäev, 23. märts

-kell 9.00 Vallavalitsuse ja teenistuste juhtide infotund vallavalitsuse nõupidamisteruumis.

Reede, 27. märts

-kell 13.00 Valga Vallavolikogu I koosseisu korraline istung (järjekorras 31) toimub reedel, 27.märtsil 2020 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses. Istungile kutsutud: vallavanem Ester Karuse, asevallavanemad Toomas Peterson ja Mati Kikkas, vallavalitsuse liige Madis Gross, vallasekretär Diana Asi, meediaspetsialist Lea Margus.

23.03-27.03 kell 13.00-14.00 Valga valla eriolukorra staabi koosolek Skype`i vahendusel. Osalevad: vallavanem Ester Karuse, asevallavanemad Toomas Peterson ja Mati Kikkas, vallasekretär Diana Asi, meediaspetsialist Lea Margus.

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele on Valga valla koolides mittestatsionaarne õppetöö, Valla lasteaedadest töötab valvelasteaiana Walko lasteaed. Peatatud on huviringide tegevus, üritused ja spordivõistlused ning treeningud siseruumides. Sotsiaalhoolekandeasutustes on külastuskeeld. Raamatukogud on avatud piiratud ulatuses.

Valga vallavalitsus ja maapiirkondade  teenuskeskused on vastuvõttudeks suletud, kuid pöörduda saab eriolukorras. Vallavalitsuse töö toimub, inimesi teenindatakse telefoni ja e-kanalite vahendusel, samuti saab toiminguid teha iseteeninduskeskkonnas. Avaldusi saab esitada e-posti teel, avalduste blanketid on saadaval valla kodulehel. Toimuvad ka vallavalitsuse ja vallavolikogu istungid.

Valga valla elanikke teavitatakse erinevatest otsustest ja muudatustest valla kodulehe www.valga.ee ja sotsiaalmeedia vahendusel