EELINFO

« Tagasi

Valga Vallavalitsuse 6. nädala eelinfo (03.02.2020-09.02.2020)

5.-6. veeburaril viibivad sotsiaaltöö juhtivspetsialist Sirje Puusepp, sotsiaaltööspetsialistid Reet Mõts, Riina Vares ja Anu Tamm, lastekaitsespetsialistid Jaana Kala ja Janeli Nielson ning eestkostespetsialist Anne Kalme koolitusel "Kliendi profileerimine ja motiveerimine". Neil päevil ametnike vastuvõttu ei toimu.

07. veebruaril viibib sotsiaaltööteenistuse juhataja Jüri Kõre tööandjate esindajana Pärnu kolledži sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni õppekava programminõukogus.

Esmaspäev, 03. veebruar

-kell 9 Allaasustuste infotund Valga Gümnaasiumis. Osalevad valitsuse liikmed ja allaasustuste ning teenistuste juhid. Koosolekut juhatab vallavanem Margus Lepik.

-kell 13 ValgaValka ühiskoosolek nõupidamisruumis. Osalevad Valga ja Valka omavalitsuste esindajad.

-kell 13.30 ValgaValka festivali korralduskoosolek. Osalevad Valga ja Valka omavalitsuste esindajad.

-kell 14 Sotsiaaltööteenistuse koosolek Valgamaa Puuetega Inimeste Kojas. Osalevad teenistuse liikmed.

Teisipäev, 04. veebruar

-kell 9.30 ARNO keskkonna finantsarenduste tutvustus. Osalevad vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Kalmer Sarv ja IT juhtivspetsialist Teemar Hiir.

-kell 11 Koostöökohtumine teemal „Innovatsiooni edendamine Lõuna-Eestis". Osalevad Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi esindaja, Rahandusministeeriumi esindaja, Valga Vallavalitsuse, Tartu Linnavalitsuse, Tartu Teaduspargi ja Valgamaa Arenguagentuuri esindajad.

-kell 14 Lõuna-Eesti keskväljakute turunduskoosolek Tõrvas. Osaleb kommunikatsioonijuht Põim Kama.

-kell 15 Kultuurialaste mittetulundusühingute tegevustoetuste määramise komisjoni koosolek. Osalevad asevallavanem Kalmer Sarv, kultuurispetsialist Merce Mäe ja komisjoni liikmed.

Kolmapäev, 5. veebruar

Valgat külastavad Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsler ja Muinsuskaitseameti peadirektor ning Rahandusministeeriumi projektijuht Dimitri Moskovtsjev, et arutada Valgas läbiviidatavat elamumajanduse pilootprojekti ja muinsuskaitse olukorda. Osalevad ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre, arhitekt Jiri Tintera, planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla ja kommunikatsioonijuht Põim Kama.

-kell 9 Valga vallavalitsuse istung nõupidamisruumis. Osalevad valitsuse liikmed ja kaasatud spetsialistid. Istungit juhib vallavanem Margus Lepik.

-kell 10.30 IT valdkonna kuukoosolek nõupidamisruumis. Osalevad kommunikatsioonijuht Põim Kama, IT juhtivspetsialist Teemar Hiir, IT spetsialist Villar Sikk ja arvutispetsialistid Mikk Gaškov ja Valdo Kõrge.

-kell 14 toimub Valga Avatud Noortekeskuses 2020. a töö- ja haridusemessi korraldusmeeskonna nõupidamine. Mess toimub 26. märtsil Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses. Osaleb kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru.

Neljapäev, 6. veebruar

-kell 11 toimub Valga raekojas koostöökohtumine romade lõimumise teemal. Osalevad sotsiaalvaldkonna spetsialistid.

-kell 16 Valga vallavolikogu erakorraline istung Valga raekojas. Osalevad vallavolikogu ja -valitsuse liikmed ning kaasatud spetsialistid.

Reede, 07. veebruar

-kell 8.30 Koostöökohtumine Valgamaa Töötukassaga. Osalevad ettevõtlus- ja arenguspetsialist Mare Raid ja projektijuht Laura Gredžens.

Sündmused:

04.02 kell 16 Valga Muuseumis Rahvusraamatukogu näituse „Laulupeo plakatid" avamine.

05.02 kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses POINT esitleb! Tõnis Niinemetsa grow-up comedy ''THE KID''. VÄLJA MÜÜDUD!

06.02 kell 18 Hargla Maakultuurimajas kontsert „Mis värvi on armastus", esineb Siiri Känd. Pilet 5 €, sooduspilet 4 €.

06.02 kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses etendus „Duell nõrkadele olenditele". Komöödia kahes osas Anton Tšehhovi motiividel. Etendus on vene keeles. Pilet 20.50 - 24.50 eurot. Osta pilet Piletilevist.

07.-15.02.2020 Kaksiklinnade Valga/Valka festival "Ühe pilli lugu" – Valga/Valka klaveripäevad.