« Back

Aasta isa on Rait Kommer!

Aasta isa on Rait Kommer!

Täna, 12. novembril toimus pidulik vastuvõtt Tsirguliina rahvamajas Valga valla peredele. Ühiselt tähistati isadepäeva ja anti üle Valga valla aasta isa tiitel.

Vastuvõtule kohaletulnuid tervitas Valga vallavolikogu esimees Lauri Drubinš.

Aasta isa tiitli pälvis Rait Kommer! Rait on isa, kes on eeskujuks kahele imelisele lapsele ja on eeskujulik isa ka kogukonna liikmena. Ta on Tsirguliina Kooli ja Valga Gümnaasiumi hoolekogu liige. Ta on ettevõtja, kelle ettevõte tegeleb auto varuosade ja rehvide müügiga. Ettevõtjana ei pea ta paljuks toetada kohalikke algatusi.

Aasta isa tiitlile esitati viis kandidaati.

Hans Heinjärv

Hans on kasvatanud üles kaks tublit poega. Olles isa on ta alati olnud perele toeks laste kasvatamisel, olles mees, kes on ülimalt heasüdamlik ja abivalmis. Hansul on põnevad hobid, millega ta on saavutanud meistririitleid. Alates 1995. aastast on ta juhtinud Valgamaa äriklubi.

Ingmar Hinn

Ingmar Hinn on kahe lapse isa ja on aktiivne Valga linna kodanik. Ta on erinevate hobidega mees, näiteks on tema hobiks discgolf, suusatamine ja varasemalt ka romuralli. Ta on imeline isa, kelle jaoks väsimus või ajanappus pole takistus lastega tegelemiseks.

Siim Kattai

Siim on suurepärane kahe lapse isa ja abivalmis valla elanik. Ta on mees, kes pakub inimestele oma tööga turvatunnet töötades päästjana. Samuti toob ta invatransporiteenuse osutamise kaudu naeratuse näole kõikidele oma klientidele.

Timo Laks

Timo on isa, kes on mees suure algustähega. Ta töötab päästeametis Tõrva päästekomando meeskonnavanemana. Ta on suurepärane isa, kes pakub enda lastele turvatunnet ja on nende jaoks alati olemas. Isana kaasab ta lapsi ka oma hobidesse, on väga loov ja kui vaja siis muutub ka ise justkui väikseks lapseks.

Palju õnne nominentidele, laureaadile ja kõikidele Valga valla isadele!