« Back

Hargla Kooli direktorist saab õppejuht Võrumaal

Täna töötas Juta Kondil viimast päeva Hargla Kooli direktorina. Koolijuht on otsustanud vastu võtta väljakutse veidi teistsuguses haridusasutuses ja asub uuest õppeaastast tööle õppejuhina Võrumaa Kutsehariduskeskuses. Viimasel tööpäeval käisid tulevasele õppejuhile edu ja tuult tiibadesse soovimas vallavanem Monika Rogenbaum ja asevallavanem Meeli Tuubel.

Juta Kond on Hargla Koolis töötanud ühtekokku kolmteist aastat, neist viis viimast koolijuhina. Et väikese armsa maakooli direktorist saab õppejuht suures kutsehariduskeskuses, tähendab tema enda jaoks seda, et algamas on uus ja huvitav eluetapp. Hargla Kool aga ootab enda kollektiivi uut tegusat juhti. „Hargla kool on tore koht töötamiseks, maja on hästi korrastatud ja õpetajad olemas," on Kond lootusrikas, et direktori koht saab kiiresti täidetud. „Siin on „pinnas" hea, suur rõõm oli siin töötada.  Personal on olnud püsiv, kaadri voolavust ei ole," kiidab ta ka õhkkonda majas.

Väike Hargla kool on eriline mitmes mõttes. Muuhulgas ka selle poolest, et siin pakutakse alternatiivset haridust – 2019. aastal avati Gaia õppesuuna klass ning uuendusliku haridussuunaga jätkatakse siiani. Märkimist väärib kindlasti ka Hargla Koolile möödunud aastal omistatud Ettevõtliku Kooli standardi hõbetaseme tunnustus.

Soovime Juta Kondile edukat ja põnevat uue kooliaasta algust Võrumaa Kutsehariduskeskuses!