« Back

Nädalavahetusel toimuvad suursündmused muudavad Valgas liikluskorraldust

Nädalavahetusel mõjutavad liiklust Valga tänavatel kaks suurt sündmust, Militaarajaloo festival ja Balti Keti Veloduur.

Militaarajaloo festivali ajal on 21. augustil ajavahemikus kell 8 – 19 liiklusele suletud J. Kuperjanovi tänava lõik Pikast tänavast Jõe tänavani.

Liikluse korraldamine sõjameeste paraadi ajal: 21. augustil kell 18 – 18.45 on häiritud liiklus J. Kuperjanovi ja Kesk tänaval. Paraadi liikumine kolonnis toimub J. Kuperjanovi – Kesk ja Vabaduse tn ring – Kesk tn – Kesk ja Sepa tn ring - Kesk ja Vabaduse tn ring - J. Kuperjanovi tn.

Vaata liiklusskeeme: Liiklus Milfesti ajal

Pühapäeval, 22. augustil toimub Balti Keti Velotuuri kolmas ja ühtlasi viimane etapp, mis algab ja lõpeb Valgas. Seoses võistlusega ning suure ratturite hulgaga võib ette tulla lühiajalisi liiklusseisakuid. Liiklust korraldavad liiklusreguleerijaid.

Ratturid stardivad viimasele etapile Loode tänavalt kell 11:00, edasi ületatakse piir Lätti ning enamus võistlusdistantsist kulgeb Lätis.

Valgamaa Kutseõppekeskuse juurde pannakse üles suur ekraan, kust linnaelanikel on võimalik online ülekande vahendusel võistlusele kaasa elada. Ratturid finišeerivad taas Loode tänaval ca kell 14:40. Kõik on oodatud raja äärde võistlejatele kaasa elama!