« Back

Viimaseid päevi saab veel esitada Valga valla aasta ema kandidaate!

Valga vallavalitsus alustab sellest aastast uue traditsiooniga ning kutsub kõiki esitama kandidaate aasta ema tiitlile. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 30. aprill.

 Aasta ema tiitliga tunnustatakse pereema, kes on pühendunud ja hea ema ühele või enam lapsele andes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus ja peres võivad kasvada ka kasulapsed.

 Aasta ema konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Valga vald ning kes on tunnustatud nii oma ametitöös kui perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pereringi. Aasta ema aunimetus omistatakse ühele emale ainult üks kord.

 Taotluse võivad teha kõik, kes on märganud häid ja eeskujulikke emasid. Oodatud on pildid ning lähedaste (laste, abikaasa, töökaaslaste) iseloomustused kandidaadi kohta.

 Kirjalikud taotlused „Valga valla aasta ema" konkursile tuleb saata e-posti aadressile valga@valga.ee või paberkandjal Valga vallavalitsus aadressil Puiestee 8, Valga.

 Aunimetus antakse üle Lüllemäe kultuurimajas 11. mail, kus toimub pidulik emadepäeva kontsert-aktus.

Vaata „Valga vald alustab uue traditsiooniga".