Lasteaiad

Valga valla koolieelsete lasteasutustesse laste vastuvõtu ja sealt väljaarvamise kord.

Lasteaiad

Valga Lasteaed Buratino

 

Aadress: Lai tn 6a, Valga, 68203 Valga vald

Tel 766 1647; 764 1775

Põhimäärus

Arengukava

Ligipääsetavus EI

Direktor Merle Kaar
Tel 5345 4971; 871
E-post buratino@buratino.edu.ee

 

Valga Lasteaed Kaseke

Aadress: Kase tn 6, Valga, 68207 Valga vald

Tel 764 3648

Põhimäärus

Arengukava

Ligipääsetavus JAH

Direktor Natalja Väll 
Tel 5885 9756; 856
E-post natalja.vall@kaseke.valga.ee

 

Valga Lasteaed Walko

Aadress: Sepa tn 12, Valga, 68203 Valga vald

Tel 766 1665; 766 1675

E-post walko@walko.ee

Põhimäärus

Arengukava

Ligipääsetavus JAH

Direktor Riina Vähi 
Tel 5335 8559; 859
E-post riina@walko.ee

 

Õru Lasteaed-Algkool

Kontakt

Aadress: Õru alevik, Valga vald, 67109
Telefon 767 1153
E-post lasteaed@oerukool.edu.ee
Koduleht https://orukool.weebly.com/

Ligipääsetavus: EI

Direktori ülesannetes Älis Maran

E-post alis.maran@valga.ee

 

Tsirguliina Kooli lasteaed

pilt

Aadress: Nooruse 1, Tsirguliina alevik, Valga vald, 68316

Telefon 766 6380

E-post tsirgu@tsirgu.edu.ee

Koduleht http://www.tsirgu.edu.ee/et/

Ligipääsetavus EI

Direktori asendaja Katre Kikkas

Tel 5822 8203

E-post katre.kikkas@tsirgu.edu.ee

 

Hargla Kooli lasteaed  
pilt
 

Aadress: Hargla küla, Valga vald, Valgamaa 68014
Telefon 769 8721
E-post lasteaed@hargla.edu.ee
Koduleht https://www.hargla.edu.ee/

Ligipääsetavus EI

Direktor Helen Puusalu
Tel 5346 1955

 

Lüllemäe Põhikooli lasteaed

Lüllemäe Põhikool pakub tööd koolis ja lasteaias

Aadress: Lüllemäe küla, Valga vald, Valgamaa 68116
Telefon Lüllemäe rühmas 767 9047
Telefon Kaagjärve rühmas 769 5240
E-post kool@karula.edu.ee
Koduleht http://www.karula.edu.ee/

Ligipääsetavus EI

Direktor Mart Kase
Tel 5308 3117

E-post mart.kase@karula.edu.ee