Valga Vallavolikogu

Valga Vallavolikogu, Kesk tn 11, 68203 Valga, Valga maakond

Tel: 5757 0819

E-post: kantselei@volikogu.valga.ee

29. oktoobril jõudsid valimiste järgsed koalitsioonikõnelused Valgas lõpule ning valla juhtimises järgmise nelja aasta vältel leppisid kokku Valga 2.1. valimisliit ja Eesti Reformierakond. Valga raekojas allkirjastatud koalitsioonilepingule andsid allkirjad vallavanem Monika Rogenbaum ja vallavolikogu esimees Lauri Drubinš.

Volikogu tööd reguleerivad õigusaktid:

Volikogu töökord

Volikogu tööst osavõtu eest hüvituse ja tasu maksmise kord

Valga Vallavolikogu liikmed:

Ametniku nimi Valimisnimekiri   Telefon E-post
Lauri Drubinš Eesti Reformierakond esimees   lauri.drubins@volikogu.valga.ee
  Eesti Reformierakond aseesimees    
Andres Illak Valga 2.1 valimisliit aseesimees   andres.illak@volikogu.valga.ee
Jelena Jallai Valga 2.1 valimisliit     jelena.jallai@volikogu.valga.ee
Ester Peterson Valga 2.1 valimisliit     ester.peterson@volikogu.valga.ee
Rasmus Onkel Valga 2.1 valimisliit     rasmus.onkel@volikogu.valga.ee
Jaanika Põder Valga 2.1 valimisliit     jaanika.poder@volikogu.valga.ee
Teresa Sale Valga 2.1 valimisliit     teresa.sale@volikogu.valga.ee
Marek Käis Valga 2.1 valimisliit     marek.kais@volikogu.valga.ee
Meeli Tuubel Valga 2.1 valimisliit     meeli.tuubel@volikogu.valga.ee
Marina Krotova Eesti Reformierakond      marina.krotova@volikogu.valga.ee
Ivar Unt Eesti Reformierakond     ivar.unt@volikogu.valga.ee
Mart Vanags Eesti Reformierakond     mart.vanags@volikogu.valga.ee
Kristel Orula Eesti Reformierakond     kristel.orula@volikogu.valga.ee
Kalev Luts Eesti Refrormierakond     kalev.luts@volikogu.valga.ee
Ester Karuse Eesti Keskerakond     ester.karuse@volikogu.valga.ee
Oleg Vahrin Eesti Keskerakond     oleg.vahrin@volikogu.valga.ee
Alar Nääme Eesti Keskerakond     alar.naame@volikogu.valga.ee
Anastasija Kikkas Eesti Keskerakond     anastasija.kikkas@volikogu.valga.ee
Julia Belova Eesti Keskerakond     julia.belova@volikogu.valga.ee
Valentina Melehhova Eesti Keskerakond     valentina.melehhova@volikogu.valga.ee
Ants Tiisler Eesti Keskerakond     ants.tiisler@volikogu.valga.ee
Rein Randver Eesti Keskerakond     rein.randver@volikogu.valga.ee
Tiina Tuhkanen-Kostrova Eesti Konservatiivne Rahvaerakond     tiina.tuhkanen-kostrova@volikogu.valga.ee
Lilia Müller Eesti Konservatiivne Rahvaerakond     lilia.myller@volikogu.valga.ee
Tõnu Reinup Eesti Konservatiivne Rahvaerakond     tonu.reinup@volikogu.valga.ee