UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Huvihariduse mess tõi Valga kultuurikeskusesse hulk uudistajaid

Teisipäeva õhtupoolikul külastasid Valga kultuuri- ja huvialakeskust lapsed koos vanematega. Toimus huvihariduse mess, kus tutvustati majas kui ka väljaspool kultuurikeskust toimetavaid huvitegevusringe. Messile tulnutel oli hea võimalus saada  ülevaade vaba aja veetmise võimalustest Valga linnas ja ka selle lähiümbruses. Lisaks kultuurikeskuses tegutsemist alustavatele huviringidele olid oma tegemistest ülevaadet andma ja uusi liikmeid värbama tulnud Tankla, Valga Avatud Noortekeskus, Korvpalliklubi Valgamaa, Valga Ukraina Selts ja laupäevakool, stuudio Joy, JJ-Street Tantsukool, MTÜ Tasakaal, Tiina Loomemaja, MTÜ Shammasa, jalgpalliklubi FC Valga Warrior, Valga Spordiklubi-Maadlus, MTÜ Valga Motoklubi ja Lüllemäe kultuurimaja.

Uudistajaid jagus ning loodame, et enamik kohale tulnutest leidsid endale alanud õppeaastaks ka huvipakkuva ning  meelepärase huvitegevuse. Tegutsemist alustavate huviringide valik oli  mitmekesine: võimalus on harrastada laulmist, tantsimist, osaleda keraamika, kokanduse, siidimaali, nukkude valmistamise, kabe - maleringis, kunstiringis või tegeleda erinevate spordialadega.

Vaata, millised huviringid alustavad tegevust 2018/2019 õppeaastal Valga kultuuri- ja huvialakeskuses:

Kabe- ja malering – Toivo Tiislär 
Keraamika – Viive Joonas
Kerli tantsuring – Kerli Kõva
Kokandus – Terje Treu
Kunstiring  - Ülla Blaasen
Lauluring – Kati Tamm
Linetants – Marika Hõbejõgi
Max-Mary – Lea Skomorohhova
Nukkude valmistamine – Ülla Blaasen
Piiripealsed – Maria Sikk
Rahvatants – Virve Sinisalu
Siidimaal - Juris Freimanis
Stuudio Anne – Marianne Aunapu
Võistlustants – Veiko Ratas
Väike kunstikursus – Juris Freimanis (grupid Tsirguliinas, Harglas, Lüllemäel)

Valga kultuuri- ja huvialakeskuses tegutsevate huviringide õppemaks on 5 eurot kuus ja üldreeglina toimub huviring kahel päeval nädalas. Päevajuhiks oli messil Valga asevallavanem Kalmer Sarv.