UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Kliinikumi uus juhatus soovib panustada Valga haigla arengusse

Valga vallavanem Margus Lepik kohtus kolmapäeva hommikul Tartu Ülikooli kliinikumi uue juhatuse esimehe Priit Eelmäega, et arutada Valga haigla olukorda ning tulevikku. Eelmäe kinnitas koosviibimisel, et tütarettevõtted, sealhulgas Valga haigla on kliinikumile olulised ning edasise koostöö aluseks on kehtiv aktsionäride leping. See tähendab, et haigla jätkab tänaste erialade ja teenuste pakkumisega.

Margus Lepiku sõnul oli kohtumine töiselt meelestatud: "Juhatuse esimees väljendas igakülgset valmisolekut koostööks Valga haigla arendamisel. Selleks ollakse valmis piirkonda suunama nii arste kui ressursse, et meditsiiniteenuste pakkumine kohapeal jätkuks."

Täpsemalt kavatsetakse Valga haigla tänast olukorda ja tulevikuplaane arutada juba mõne nädala jooksul, kui Kliinikumi juhatus teeb visiidi Valka, et siinse haigla ja kohapealsete oludega tutvuda. TÜ kliinikumile valiti uus juhatus tänavu suvel ning sellesse kuuluvad lisaks esimees Priit Eelmäele veel ravijuht dr Andres Kotsar, haldusjuht Marek Seer, finantsjuht Maret Tark ja infotehnoloogiajuht Kati Korm.

Foto: Valga haigla koduleht