UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Kungla noorte muusikal “Rokiajastu” tõi kultuurikeskusesse täissaali

Laupäeva õhtul tõttasid Valga kultuuri- ja huvialakeskusesse inimesed, kel soov näha ja kaasa elada MTÜ Kungla noorte muusikali esietendusele.

Muusikalis "Rokiajastu" rullus lahti 1960. aastal avatud Los Angelese kuulsaima rokiklubi Bourbon Roomi raskused ja võitlused ellujäämise nimel. Oma õnne ja edulugu oli tulnud suurde linna otsima maatüdruk Sherrie, kes kohtus seal Drew nimelise noormehega, kes unistas suurte lavade vallutamisest lauljana. Publiku ees rullus lahti noorte armastuslugu.

MTÜ Kungla noored tõid vaatajani kahes vaatuses muusikali, mis sisaldas rokiklassikasse kuuluvaid hitte, hoogsaid tantse ning emotsioone täis näitemängu. Noorte esinemisele elas publik kaasa tugeva aplausiga.

Muusikali "Rokiajastu" lavastajateks on Siiri Põldsaar, Karl Kirt ja Margo Metsoja. Etenduses tegid koos lasvastajatega kaasa 15 noort. Peaosades särasid  Carol Põldsaar ja Timmu Viilup.

Peale etendust tänas MTÜ Kungla kollektiivi vahva ja lustaka etenduse eest Valga asevallavenm Kalmer Sarv, kes soovis nii noortele kui lavastajatele jätkuvat tahet ja energiat.