UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Karmen Rõivassepa plaadiesitluskontsert

Valga XXVIII kunstikuu raames toimub 9.novembril Valga kultuuri-ja huvialakeskuses plaadiesitluskontsert, kus esinevad Valga neiu Karmen Rõivassepp ning Taani muusik Simon Gorm Eskildsen.

Valgast pärit lauljanna Karmen Rõivassepp on viimased kuus aastat Taanis elanud ja õppinud ning sealt ongi ta kaasa kutsunud enda hea sõbra ja klaverimängija Simon Eskildseni, kellega koos esitavad nad laule nii Karmeni värskelt debüütalbumilt „Dance of Sounds" kui ka jazzipubliku seas tuntud standardeid. Tõotab tulla üks hubane ja eriline õhtupoolik, nii et haara enda sõber kaasa ning tule Valga kultuuri- ja huvialakeskusesse. Piletid on eelmüügis saadaval kultuurikeskuse kassas.

"Dance of Sounds" on Karmen Rõivassepa debüütalbum, mille võluvad meloodiad ja ausad tekstid, nii eesti kui ka inglise keeles, maalivad kuulajatele pildi siirast rõõmust, paratamatust kurvameelsusest ning mahasalatud pettumustest. Selle jazzalbumi omanäolisus peitub Karmeni selges ning tagasihoidlikus väljendusviisis ja tema kvarteti kaasahaaravas koosmängus. Plaat on poole aasta jooksul saanud palju positiivset vastukaja ning on Taani jazzmuusika auhindade jagamisel uustulnuka kategooria üks nominentidest – võitja selgub 12. novembril.