UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga vald ootab aasta isa kandidaate

Veidi üle nädala on aega esitada kandidaate Valga valla aasta isa tiitlile. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 2. november.

Tunnustamaks pere väärtusi ja vanemate rolli, algatab Valga vald uue traditsiooni. Aasta isa tiitliga tunnustatakse pereisa, kes on pühendunud ja hea isa ühele või enam lapsele,  andes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus ja peres võivad kasvada ka kasulapsed.

Aasta isa konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Valga vald ning kes on tunnustatud nii oma ametitöös kui perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pereringi. Aasta isa aunimetus omistatakse ühele isale ainult üks kord.

Taotluse võivad teha kõik, kes on märganud häid ja eeskujulikke isasid. Oodatud on pildid ning lähedaste (laste, abikaasa, töökaaslaste) iseloomustused kandidaadi kohta.

Kirjalikud taotlused „Valga valla aasta isa" konkursile tuleb saata e-posti aadressile valga@valga.ee või paberkandjal Valga vallavalitsus aadressil Puiestee 8, Valga. Taotluse võib tuua isiklikult ka Valga vallavalitsusse.

Aunimetus antakse üle Valga Jaani kirikus 16. novembril, kus toimub pidulik tänujumalateenistus-kontsert, kus esinevad vennad Johansonid ja Krista Citra Joonas.

Aasta isa taotluse ankeet