« Tagasi

Rebasemõisa festival

Rebasemõisa festival

Rebasemõisa Festival toob viie aasta juubeli puhul kokku kõik, kes peavad lugu puhtast loodusest, heast muusikast ja väikesest seltskonnast.

Rebasemõisal on varuks kolme päeva jagu erilisi artiste ja tegevusi, mis pakuvad elamusi nii sõpruskondadele kui ka lastega peredele. Festivalil astuvad üles: Dagö, Stefan, Kolumbus Kris, Anett, Kangelased, Robirohi, Tamtam, Bjergstrøm (EE/MLT), Rute ja paljud teised. Öist tantsuvõimalust pakuvad DJ'd, kes keerutavad plaate vanas laudas, kanaõrre all. Festivali juhib armastatud luuletaja Contra.

Avatud on tasuta lasteala. Lisaks saab osa võtta põnevatest töötubadest alates hommikujoogast festivalipatside meisterdamiseni, minna Rebaseretkele ning visata leili ehtsas talusaunas. Meelelahutust pakub ka esmakordselt toimuv kohtingushow "Festivalile Sinuga", kus osalejatel on võimalik leida kaaslane kogu eluks.

Festivaliala asub sajandivanuse talu hoovis, Karula kuplite vahelises orus, rahvuspargis. Külalistel on võimalik ronida Kunnmäe künka otsa ning saada imeline ülevaade kogu festivalialast. Lava asub pisikese tiigi kaldal, vaatega soisele kopramajandusele, inimesest puutumata metsale ja veiste karjamaale.

Tule ja koge seda kõike koos meiega Rebasemõisas, 28.–30. juunil!

Rohkem infot: www.rebasemoisafestival.ee