« Tagasi

Valga vald õnnitles väärikas eas sünnipäevalapsi

Kolmapäeva pealelõunal olid valla väärikas eas juubilarid koos kaaslastega taaskord palutud Valga kultuurikeskusesse, et anda üle südamlikud õnnitlused koos väikese kingitusega. Peeti meeles tänavu aprillist septembrini 70ndat või veelgi väärikamat juubelit tähistanud sünnipäevalapsi.
 
Kultuurikeskuse teatrisaalis toimunud austamisõhtul tervitas juubilare esmalt kultuurikeskuse kultuuri- ja haridustööjuht Kaja Sisask soovides õnne ja tugevat tervist. Sõnajärje üle võtnud vallavanem Monika Rogenbaum õnnitles samuti omalt poolt ja ka Valga valla nimel kohaletulnud väärikas eas juubilare, soovides neile kõige enam tervist, samuti teotahet, rõõmu ning õnnestumisi. „On tõesti hea meel ja au, et saite täna tulla siia Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimuvale austamisõhtule, et hoolimata kestvast keerulisest pandeemia-ajast on Valga Vallavalitsusel võimalik jätkata oma südamlikku traditsiooni ning koduvalla nimel juubilare muusikalise elamuse ja väikse kingitusega meeles pidada." sõnas Rogenbaum ning lisas read:
 
„Hinda oma aega lillede,
mitte langevate lehtede järgi.
Hinda oma päevi kuldsete tundide,
mitte elumurede järgi.
Hinda oma öid tähtede kuldse sära,
mitte sünge pimeduse järgi.
Hinda oma tunde naeratuste, mitte pisarate järgi.
Igal sünnipäeval hinda oma vanust sõprade,
mitte aastate järgi!"
 
Selle sooja sõnumiga lõpetas vallavanem oma tervituse ning õhtut jätkama ja pidulik-nostalgilist meeleolu hoidma jäid muusikud Boris Lehtlaan ja Are Jaama.
 
Kultuurikeskuse teatrisaali fuajees said austamisõhtul viibinud osa ka kunstistuudio SUVI maalinäitusest "Kultuuripealinn", mis kõigile külastajatele avatud kuni 23. oktoobrini.