UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus jääb ajutiselt suletuks

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse töötaja antud koroonaviiruse Covid-19 testi tulemus osutus positiivseks. Eneseisolatsiooni jäävad kõik möödunud nädalal töötajaga ametialaselt koos viibinud kolleegid ning kultuurikeskus jääb ajutiselt suletuks.
Kultuurikeskuse direktor Ülle Juht annab teada, et juhtumi asjaoludest on teavitatud ka Terviseametit ning koostöös on otsustatud, et haigestunu lähikontaktsed viibivad eneseisolatsioonis kuni järgmise nädala lõpus antava viiruseproovi tulemuste selgumiseni. Esialgse info järgi jääb Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus suletuks alates esmaspäevast, 11. jaanuarist kuni 20. jaanuarini k.a. Sel perioodil toimuma pidanud sündmused on edasi lükatud ning huviringide töö peatatud. Edasine kultuurikeskuse töökorraldus sõltub testide tulemustest. Järgnevatest võimalikest viirusest tingitud muudatustest töökorralduses teavitatakse avalikkust jooksvalt kultuurikeskuse ja Valga valla meediakanalite vahendusel.
Valga kultuurikeskuse direktor Ülle Juht palub kõiki, kes möödunud nädalal külastasid Valga Kultuuri- ja Huvialakeskust, jälgida oma tervist.
Vajadusel saab lisainformatsiooni: Ülle Juht 5137185; Aili Linap 5178303; Kaja Sisask 53494175.