UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse laval esitleti andeid

Eile, 23. augustil, toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse laval Annetekoda 2019 ürituse eelvoor, kuhu eelnevalt oli osalejatel saadetud videoklipp ning järgmisel nädalal selgub eelvoorust edasipääseja.

Selleks, et eelvoorus osaleda tuli endast saata kuni kahe minutiline videoklipp ning siis vaid oodata kuni sobiva piirkonna eelvoor kätte jõuab. Lisaks Valgale toimus eelvoor neljapäeval ka Nõmme Kultuurikeskuses ning täna Kiviõli Rahvamajas.

Konkurssist kutsuti osa võtma kõiki inimesi sõltumata vanusest ning ka anne võis olla mis erialal tahes. Ka Valgas nägi nii laulu kui ka maitsvaid moose näiteks.

Annetekoda aitab suunata rohkem inimesi tegelema neile südamelähedase kutsumusega ning innustab julgusele ennast avada laiemale vaatajaskonnale. Fastivaliga aidatakse kaasa maapiirkondade kultuurielu elavdamisele.

Lõppesitlus-finaal parimatele toimub 11. oktoobril kell 18.00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vastavatud uues kontserdimajas, Tallinnas. Finaalis žürii poolt välja valitud esimesed viis ande-esitlust saavad rahalise auhinna – I preemia 1200€, II preemia 800€, III preemia 500€, IV preemia 250€ ja V preemia 250€. Samuti on sponsorid pannud välja eripreemiad.

Annetekoja patroon on Eestimaa superanne- Anne Veski!