UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga vallavalitsuse töötajad ajutiselt kaugtööl

Valga Vallavalitsuse ametnikud ja teenistujad on alates kolmapäevast, 13. jaanuarist Terviseameti soovitusel kaugtööl. Vallavalitsuse uksed aadressil Puiestee tn 8 on suletud esialgu käesoleva nädala lõpuni, 15. jaanuarini.
 
Töökorraldust on muudetud seoses töötaja positiivse koroonaviiruse Covid-19 testi tulemusega. Testi tulemus selgus teisipäeva õhtupoolikul ja koostöös Terviseametiga selgitatakse järgnevalt välja võimalikud kontaktsed isikud ja nendega võetakse ühendust. Asevallavanem Mati Kikkase sõnul on ametnike kaugtööle suunamise puhul tegemist ennetava meetmega, et vältida võimaliku haiguskolde tekkimist.
 
Vallavalitsus jätkab töötamist kaugtöö vormis, töötajad viibivad kodukontoris ja vallavalitsuses vastuvõtte ei toimu. Töökoosolekud toimuvad elektroonselt. Vallakodanikke teenindatakse telefoni ja e-kanalite vahendusel. Avaldusi ja dokumente saab esitada tavaposti ja e-posti teel, avalduste blanketid on leitavad Valga valla kodulehelt. Kodulehel on olemas e-taotluskeskkond, kuhu id-kaardiga sisse logides saab vajalikke toiminguid teha.
 
Sotsiaaltöö teenistuse spetsialistide poole aadressil Kungla tn 12 saab endiselt pöörduda eelnevalt kokku leppides:
Kolmapäeviti: 16.00-18.00
Reedeti: 10.00-12.00
 
Vallahoolduse meeskond on jätkuvalt ametis ja välitööd saavad tehtud. Valga valla teede talihoolduse teostajate kontaktid on leitavad siit: https://bit.ly/3i4X17b
 
Ametnike kontaktid valla kodulehel: https://www.valga.ee/kontaktid
Lisainfot saab vallavalitsuse üldtelefonilt +372 766 9900.
 
Palume kodanikel, kes käesoleval nädalal viibisid vallamajas, jälgida oma tervist ning haigusnähtude ilmnemisel toimida vastavalt perearsti soovitustele.