UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga vallavalitsus pakub tööd haljastustöölisele

Kui Sa oled rohenäpp, aga tunned, et enda koduaiast jääb väheks, siis ootame Sind kandideerima Valga valla haljastustöölise töökohale

Haljastustöölise töö põhieesmärgiks on Valga valla avalike haljasalade heakorrastamine: istutusalade ettevalmistamine, taimede istutamine, väetamine, hooldamine (lehtede, okste, õievarte lõikamine/eemaldamine), rohimine, multšimine ning muud tööd, mis on vajalikud taimedele sobilike kasvutingimuste loomiseks. Tööülesanded pakuvad mitmekesiseid ning huvitavaid tegevusi värskes õhus.

Omalt poolt pakume tööks vajalikke vahendeid, sõiduki kasutamise võimalust objektide vahel liikumiseks, kindlat töötasu ja meeldivat töökeskkonda.

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on aiandus-, maastikukujundus-, maastikuehitusalane kutsekeskharidus (võib olla omandamisel);
  • B kategooria juhtimisõigus ja sõidukogemus;
  • kui oled kohusetundlik, pühendunud, oskad iseseisvalt mõelda ja töötada;
  • hea füüsiline tervis töötamiseks välitingimustes.

Lisainfo: Töid tuleb teostada peamiselt Valga linnas, aga ka vallas erinevates piirkondades. Tööaeg: täistööaeg (üldjuhul esmaspäevast reedeni kell 8−16.30. Kuid tuleb valmis olla vajadusel töötamiseks ka nädalavahetustel ja väljaspool tööaega). Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.

Täiendav informatsioon: haljastusspetsialist Pille Zimmer, tel 5333 5980, e-post pille.zimmer@valga.ee.

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata 3. maiks e-posti aadressil heldi.kaares@valga.ee.