Kirikud ja kogudused

Valga Püha Vaimu kogudus Rooma-Katoliku Kirik

Maleva 8, 68204, Valga
Isa Viktor Marković

Tel: +372 5800 1424
E-post: markovich.viktor@gmail.com


Valga Apostliku Õigeusu Issidori Peakiriku kogudus

Pargi 1a, 68203, Valga
Preester Rostislav Kozakevitš,
Tel: +372 5344 8404

 

Valga Vladimiri Jumalaema Eesti Õigeusu kirik

Tehnika 7, 68205, Valga
Ülempreester Vladislav Aljošin
Tel: +372 766 3496
Tel: +372 5550 1734
E-post: valgachurch@mail.ru
www.goldenmary.ee


Valga Nelipühi kirik

Kungla 34, 68204, Valga
Pastor Guldar Järve
Tel: +372 5668 6312
E-post: guldar.jarve@gmail.com

 

Valga Adventkogudus

Aia 11, 68203, Valga
Pastor Vitali Mirošnitšenko
Tel: +372 5650 7287
E-post: valga@advent.ee
E-post: vitali.mirosnitsenko@advent.ee


Valga Elu Sõna kogudus

Lai 24, 68203, Valga
Tel: +372 5349 4657

 

Valga Betaania Babtistikogudus

Kesk 6, 68203, Valga
Pastor Otto Aavistu
Tel: +372 517 0101
E-post: otto.aavistu@gmail.com

 

Valga Evangeeliumi Kristlaste-Babtistide kogudus Lootus

Aia 13, 68203, Valga
Pastor Roman Raud
Tel: +372 5462 9436
E-post: rraud@yandex.ru
E-post: valga.lootus@kogudused.ee


Valga Peeteli Evangeeliumi Kristlaste-Babtistide kogudus

Uus 8a, 68203 Valga
Pastor Pavel Kulikovitš
Tel: +372 5560 8403
E-post: bethelchurch.valga@gmail.com

 

Valga Jaani kirik EELK Valga Peetri-Luke kogudus

Kesk 23, 68203 Valga

Pastoraat: Lai tänav 5a, 68203 Valga
Koguduse õpetaja Margus Suvi
Tel: +372 5661 6497
E-post: margussuvi@gmail.com

E-post: valga.peetri-luke@eelk.ee

 

Hargla kirik EELK Hargla kogudus

Hargla, 68001 Valga vald
Hooldajaõpetaja Vallo Ehasalu
Tel: +372 503 1474
E-post: vallo.ehasalu@eelk.ee

 

Karula kirik EELK Karula kogudus

Lüllemäe, 68116 Valga vald
Koguduse õpetaja Enno Tanilas
Tel: +372 529 6516
E-post: enno.tanilas@eelk.ee

E-post: lullemae@gmail.com

 

Laatre kirik EELK Laatre Püha Laurentiuse kogudus

Tõlliste, 68302 Valga vald
hooldajaõpetaja Ivo Pill
Tel: +372 516 8127
E-post: ivo.pill@eelk.ee

E-post: laatre@eelk.ee