UUDISED JA TEATED

« Назад

Saates "Valgalase pooltund" on juttu keskväljakutele pühendatud näitusest

Raadio Ruut FM saates „Valgalase pooltund" on kolmapäeval, 28. oktoobril külas vallaarhitekt Jiri Tintera. Juttu tuleb Veneetsia Arhitektuuribiennaali Valga eelnäituse avamisest juba sel laupäeval ning näitusest endast.

Valga valla elanikud ja meie külalised on kõik väga oodatud Valga keskväljakule näituse avamisele juba sel laupäeval, 31. oktoobril kell 14:00!

Näitus "Plats! Väärikas kahanemine. Kaheksa linna" ("Square! Positively Shrinking"), mis pidi algselt sel kevadel esindama Eestit Veneetsia arhitektuuribiennaalil on eriline, sest see avaneb korraga kaheksas Eesti väikelinnas. Tänu videosillale on võimalik laupäeval kell 14:00 osaleda korraga lausa kõigi 8 linna näituse avamisel. Pole vahet, kas sa seisad Rapla, Rakvere, Võru, Kuressaare, Tõrva, Põlva, Elva või Valga linnaväljakul, otseülekanne igast linnast toob näituse avamise kõigile 8 linnaväljakule. Sellest kõigest Jiri lähemalt räägibki.

Saade "Valgalase pooltund" on raadios kolmapäeviti algusega kell 11.00, kordusena saab seda kuulata samal päeval kell 16.30 ning laupäeval kell 13.00. Saade on ka järelkuulatav, salvestused on leitavad: http://www.ruutfm.ee/valgalase-pooltund/

Ruut FMi on võimalik kuulata Lõuna-Eestis sagedusel 96,6 MHz.