« Назад

Fotoretk „Vabadussõja ausambad Valgamaal“

Fotoretk „Vabadussõja ausambad Valgamaal"

 

Saabuva Eesti Vabariigi 106. aastapäeva tähistamiseks korraldab Valga Muuseum 22. veebruaril 2024 algusega kell 10 bussiga väljasõidu maakonna Vabadussõja mälestusmärkide juurde. Oodatakse osalisi, kes jäädvustaksid mälestusmärke fotodel, millest valitakse välja parimad ja kajastatakse neid Valga Muuseumi kodulehel.

Retkel külastatakse peale Valga ausamba ja Paju lahingu mälestusmärgi Vabadussõja ausambaid Tõrvas, Otepääl ja Lüllemäel. Bussireisi ajal antakse ajaloolise ülevaade sammastest ning Vabadussõja sündmustest.

Buss väljub Valga muuseumi juures olevast parklast ning bussisõit on osalejatele tasuta. Lõunapaus on Mulgi Mugilas, kuid toitlustamine toimub omal kulul. Seakarbonaad koos morsiga maksab kokku kuus eurot ja tasuda palutakse Mulgi Mugila kassasse sularahas. Kogu üritus kuni Valka tagasi jõudmiseni kestab umbes viis tundi.

Osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda teatades Priit Riemannile meilitsi priit@valgamuuseum.ee või telefoni teel 766 8868 või 5647 4257  osaleja ees- ja perekonnanime, meiliaadressi ja telefoninumbri.

Oled oodatud huvitavale elamusele!