« Tagasi

Laatre alevikus avati pood

Foto: Valga Vallavalitsus
 
Laupäeval oli Laatre kandi rahval tõesti põhjust rõõmustada: nüüd on alevikus taas pood, kust kõik esmavajaliku kätte saab. Lisaks tavakaubale saab ka täitsa kohalikku toodangut – letis oli avamispäeval näiteks ka Kopra sahvri kartul, porgand, kurk ja sibul.Vastsed kaupluseruumid asuvad endises vallamajas ja pood ootab ostjaid lausa kuuel päeval nädalas.
 
Poodi peavad Vjatšeslav ja Margarita Lehter, kes on kindlad, et kohalikele ja ka läbisõitjatele on poodi vaja ning esimesed proovipäevad annavad samuti sellele veendumusele vaid kindlust. Kõige populaarsemaks tooteks on osutunud hamburger, mida läheb päevas müüki 60–70 tükki.
Juba peetakse poes ka laienemisplaane nii ruumi kui teenuste mõttes. Näiteks on kavas üles seada kohviautomaat, et kohvisõbradki tee uude poodi üles leiaksid. Samuti on kavas parandada ligipääsetavust ja paigaldada sisenemiseks kaldtee.
 
Valga Vallavalitsuse poolt käisid Laatre poele edu soovimas vallavanem Monika Rogenbaum ja asevallavanem Kaupo Kutsar. Heade sõnadega kostitasid tegusaid poeomanikke paljud kogukonnaliikmed.
 
Valga Vallavalitsus soovitab kõigile, kes Laatre kanti satuvad, kasutada suurepärast võimalust ning teha vajalikud sisseostud just sellest hubasest maapoest.