« Tagasi

Valga Lasteaed Kaseke direktorina asus tööle Natalja Väll

Foto: Valga Vallavalitsus
 
Alates 16. augustist töötab Valga Lasteaed Kaseke direktorina Natalja Väll, kes on üle kümne aasta olnud ametis Valga Lasteaia Pääsuke õppealajuhatajana.
Natalja leiab, et tema hariduskäik, õpivõime ja senine töökogemus toetavad teda ka lasteaia direktori ametis. Ta on 2005. aastal lõpetanud Tallinna Ülikooli alushariduse pedagoogi eriala ja omandanud haridusteaduse bakalaureuse kraadi. 2016. aastal lõpetas ta õpingud magistriõppes. Natalja on magistriõppe õppekava läbides omandanud mitmed juhtimisalased ained, ta omab senise töö kaudu juhtimiskogemust ja on end pidevalt täiendanud.
Natalja on tööalaselt teinud koostööd Valga Vallavalitsuse ja erinevate allasutuste juhtidega ning seda koostööd hindab ta kõrgelt. Samuti on tema jaoks väga tähtis koostöö lasteaia erinevate huvigruppidega nagu lapsed, lapsevanemad ja nende esindajad hoolekogus ning koostööpartnerid. "Prioriteediks pean meeskonnatööd. Kui meeskonnatöö toimib, siis on personal rahul ja valmis panustama asutuse arengusse. Kaasatud juhtimise kaudu tunneb iga inimene ennast olulisena," rõhutas Natalja.
Valga Vallavalitsus tervitab uut lasteaia direktorit ning soovib jõudu ja jaksu vastutusrikkas ametis!