UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Ettevõtja- veel reedeni oodatakse infot vabade töökohtade osas Valgamaal!

Hea Valgamaa ettevõtja!

Laupäeval, 28. septembril toimub üle-eestiline maaelu väärtustav algatus "MAAL ELAMISE PÄEV". Tegemist on külastussündmusega, mille fookuses on elukeskkond maal koos seal toimivate teenuste, töökohtade, seltsitegevuse, vaba aja veetmise võimaluste ning pakutavate elukohtadega.

Päeva eesmärgiks on anda külastajatele vahetum arusaam sellest, kuidas maal elatakse, töötatakse ja toimetatakse, samuti näidata erinevaid võimalusi enesele rakenduse leidmiseks ja elatise teenimiseks. Kui Sinu ettevõte pakub kõige ilusamaid puidust laudu, parimaid juusturulle, mõnusamat puhkusepaika või hoopis midagi muud, kuid kahjuks on töökäsi vajaka, siis palun anna sellest meile teada!

„Maal elamise päeval" soovime külastajatele pakkuda võimalust koheselt hakata mõtlema maal elamisele ning seetõttu kaardistada ka võimalikult palju vabasid töökohti meie piirkonnas.

Seega, kui Sinu ettevõte vajab töökäsi anna sellest meile märku ja kirjuta hiljemalt 20. septembriks Valga Vallavalitsuse kogukonna- ja koostööprojektide spetsialistile Marika Murule: marika.muru@valga.ee või helista numbril +372 5304 9805.