UUDISED JA TEATED

Stuudio Joy oli edukas Riias toimunud rahvusvahelisel laulu- ja tantsuvõistlusel

Valga stuudio Joy lauljad-tantsijad osalesid möödunud nädalavahetusel Riias toimunud VII rahvusvahelisel tantsu- ja laulukonkursil Europestage, millest võttis osa 1100 lauljat-tantsijat Lätist, Eestist, Leedust, Israelist, Valgevenest ja Venemaalt , keda hindas rahvusvaheline žürii.

Kokku asus võistlustulle 55 laulusolisti ja 35 tantsukollektiivi, kes esitasid 129 erinevat tantsunumbrit. Stuudio juhi Marina Jerjomina sõnul eristub see konkurss teistest oma professionaalse korralduse ja sõbraliku atmosfääri poolest.

Stuudi Joy pedagoogide Aleksandr Makarovi, Linda Mila ja Marina Jerjomina juhendamisel osales stuudiost Joy konkursil 9 laulu- ja 7 tantsunumbrit, kokku 87 lauljat-tantsijat.

„Meil läks Riias väga edukalt, meie lauljad-tantsijad andsid endast maksimumi ning tõid koju hulk auhinnalisi kohti," kiitis Jerjomina oma stuudio lauljaid-tantsijaid.

Joy tantsunumbritest pälvisid kolm auhinnalise koha (esimene, teine ja kolmas koht) ning neli olid eripreemia väärilised. Lauljad tõid koju kolm auhinnalist kohta (Laura Krastina ja Angelika Maalman said oma vanuseastmes teise ja Sintija Ozolina kolmanda koha) ning kaks eripreemiat.

Eripreemia pühendunud ja tulemusrikka töö eest pälvis ka stuudio juht Marina Jerjomina.

Stuudio juht soovis esile tõsta veel naiste tantsurühma „GRACE", kes saavutas Tartus toimunud tantsufestivali „Kuldne Karikas" eelvoorus päeva pärli tiitli, mis tagas neile osavõtu festivali finaalis, mis toimub 10.-12. mail Tartus.

Peatselt ootavad stuudio Joy lauljaid ja tantsijaid ees uued ülesastumised festivalidel ja konkurssidel nii Eestis kui ka väljaspool.