UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Ilus ilm ja tore päevaprogramm meelitasid Säde aiapeole rohkelt rahvast

Säde aiapeole tuldi laupäeval  koos peredega, sest tegevust jagus lastele, noortele ja vanadele.

Pidulisi tervitasid ning toredat peotuju soovisid Valga vallavanem Margus Lepik ja Valga muuseumi direktor Pikne Kama.

Kell kaks alanud kontserdil esinesid Pärnu-Jaagupi Pasunakoor, segakoor Rõõm, Voldemar Kuslap, Puka meesansambel, Piirilinna Bigbänd, Peeter Kaljumäe, ansambel Spirea. Kohal oli Vello Vaheri tsirkusestuudio ja estraaditrupp Tõrva Tilgad. Kuulata sai  ansambel C-Jam võrratut musitseerimist.

Tegevusi oli pargis rohkesti: toimus kalapüügivõistlus, kabe- ja maleturniir, avatud olid  töötoad, maadlusshow, sõita sai poni ja hobusega. Kohal oli päevapiltnik ja kostüümilaenutus. Hõrgutisi pakkus kohvik Johanna. Toimus heategevusloterii, kus peaauhinnad oli välja pannud Sangaste loss ja Cantervilla mängumaa. Iga loos võitis!

Loterii tulu läheb Johannes Märtsoni mälestuspingi valmistamiseks. Pingi pidulik avamine on 22. augustil, kui toimuvad linna keskväljaku avamispidustused.

 Projekti rahastasid: rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programm, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Eesti Kultuurkapital, Valga vallavalitsus, Valga muuseum, Valga Muuseumisõprade Selts.
Toetajad: Valga kultuuri- ja huvialakeskus, Valgamaa Omavalituste Liit, Tiina Loomemaja, Pühajärve SPA puhkekeskus, Valga Rockiklubi, Tartu Mill, Vanamõisa Toitlustus OÜ.   

Oli tore, rahvarohke ja meeleolukas ajastupidu.