UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Jüripäeva jooks Valgas 24. aprillil

24. aprilli kell 13 antakse start Jüripäeva jooksule ja tervisekõnnile Valga Kutseõppekeskuse autoparklast.

Jooksurada kulgeb mööda Valga-Uulu maanteed jalgrattateed, pöörab Jaanikesesse, sealt edasi Tartu maantee kergliiklustee kaudu Valga linna ning Transpordi tänava kergliiklustee kaudu Valgamaa Kutseõppekeskuse ette. Distantsi pikkuseks 7,5 kilomeetrit.

Tervisekõndijate teekond kulgeb mööda Valga-Uulu maanteed, edasi mööda aiandi teed Kellile, sealt Tartu maantee kergliiklustee kaudu Valga linna ning Transpordi tänava kergliiklustee kaudu Valgamaa Kutseõppekeskuse ette. Kõnnitee pikkuseks 5 kilomeetrit.

Võistlusklassid: mehed, naised, tüdrukud ja poisid. Autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat. Kohapeal on võimalik mõõta vererõhku ja -suhkrut.

Kuna võistlejad liiguvad maanteel, tuleb liiklejatel tähelepanelikult jälgida ajutisi liiklusmärke, mis paigaldatakse vahetult enne ürituse algust ja võetakse maha koheselt, kui vajadus piirangu järele kaob. Liikluse lühiajaliseks peatumiseks kasutatakse reguleerijaid.

Võistluse eesmärgiks on propageerida tervislikke eluviise ning tõsta spordiharrastuse aktiivsust Valgamaa õpilaste ning ka teiste elanike gruppide hulgas.

Jüripäeva  jooksu korraldab Valgamaa Kutseõppekeskus koos abistajate ja toetajatega.

Vaata: ajutine liikluskorraldus