UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Kõikide tõugude koertenäitused Valga spordihallis

Teist aastat järjest täitub veebruari alguses Valga spordihoone kaunite tõukoertega. 3. ja 4.veebruaril korraldab MTÜ Happy Dog kõikide tõugude koertenäitused, kuhu on mõlemal päeval osalema oodata üle 700 koera rohkem kui 150st eri tõust.  Kohal on nii kõigile teada tuntud puudleid ja saksa lambakoeri kui ka haruldaste tõugude esindajaid- grööni koer, hannoveri verekoer, bourbonnaisi linnukoer jt. Näitusel hindavad kohtunikud nii eri Euroopa riikidest kui ka Kanadast ja Indiast, osalejaid on kokku kaheksast eri riigist. Arvukamalt osalejaid tuleb lisaks Eestile ka Soomest ja Lätist.

Näitus algab laupäeval kell 11, orienteeruv lõpp kell 18, pühapäeval vastavalt kell 10 ja 17. Sissepääs täisealistele on 2€, õpilastele ja pensionäridele 1€ ning eelkooliealised pääsevad näitust uudistama tasuta. Näituste ajakava tõugude kaupa ning program on saadaval korraldaja kodulehel www.valgadogshow.com umbes nädal enne ürituste toimumist.

Mõlemal päeval on nii osalejatel kui pealtvaatajatel võimalus osta soodsa hinnaga kvaliteetset koeratoitu ning erinevaid koeratarvikuid.

Lisainfot sate küsida telefonil 55659115 või kirjutades info@tartudogshow.com

 

Karlis Hallik

Näituste esimees

MTÜ Happy Dog