UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Nimelised hõbelusikaid said üle 80 uue vallakodaniku

Valga vallavanema kutsel kogunesid pühapäeval Valga kultuuri- ja huvialakeskusesse Valga valla uued kodanikud koos oma vanematega. Kutsutud olid märtsist kuni septembrini 2018 sündinud Valga valla lapsed, neist 46 poisipõnni ja 37 tüdrukutirtsu( kokku 83 last).

Kohaletulnuid tervitas vallavanem Margus Lepik. „Hetk, kui laps sünnib, jääb vanematele igaveseks meelde. Just lapse esimeste elukuude eredamad hetked on need, mida te aastate möödudeski väga täpselt mäletate. Teie laste sünd jäi ajajärku, kui te pidite mõtlema selle peale, kus oma laps ilmale tuua, sest Valga haigla sünnitusosakond suleti. Oluline aga polegi see, kus kohas laps sünnib, vaid kuhu perre ta sünnib. Soovin teie peredele jõudu ja jaksu, rõõmu ja jõulurahu ning palju õnne pere suurenemise puhul," soovis vallavanem.

Margus Lepik andis kõigile kohaletulnud uutele vallakodanikele mälestuseks kohtumisest Valga valla vapiga nimelise hõbelusika ja raamatu „Pisike puu".

Muusikalise tervituse tõid peredele MTÜ Musamõmmi laulustuudio lapsed, juhendajaks Age Ruuse. Kõigil, kel oli soov, said koos vallavanemaga ka pilti teha. Koosviibimine jätkus kohvilauas torti, puuvilju ja suupisteid maitstes.