UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Õnnitleti aasta viimaseid eakaid juubilare

Täna kogunesid oktoobri, novembri ja detsembrikuu eakad juubilarid Valga Kultuuri- ja Huvialakeskusesse, et tähistada oma väärikaid juubeleid. Juubilare õnnitlesid vallavanem Margus Lepik ning asevallavanem Jüri Konrad.

Pidu alustas Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse kultuuri- ja haridustööjuht Kaja Sisask, kes soovis juubilaridele õnne ning head tervist. Sisask rääkis ka sellest, et meie suurim väärtus on inimesed me ümber ning tuletas meelde, et neid inimesi tuleks hinnata ja austada.

Õnnesoovid andis juubilaridele üle ka Valga vallavanem Margus Lepik. „Mul on hea meel teid siin näha ja õnnitleda teid kõiki juubelite puhul. See fuajee on kultuurimajas tähistamise koht, näeme siin väärikaid inimesi, kes on käinud pika tee ja saanud suure elukogemuse. Minevikku muuta ei saa, seda teate te isegi. Ma loodan väga, et ka teil pole kellelgi tagasi vaadates põhjust midagi kahetseda. Mis tehtud, see tehtud ja küllap olete kõik andnud nii eilsest kui tänasest päevast selle parima. Elagem olevikus, tänane päev on see, mida saame muuta. Olenemata vanusest soovin, et ka teie oleksite tänapäevased ja tegusad, tulge välja ja käige nii palju kui võimalik. Üritame meie väikse vallaga pakkuga teile tegusid ja toimetusi igasse päeva. Palju õnne teile veelkord," rääkis Lepik.

Peo lõpetuseks said juubilarid tassi kohvi kõrvale nautida koogitükki ning Paul Neitsovi ja Brigita Murutari muusikat.