UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valgas toimub Eesti Muusikavideote Festival

10. märtsil toimub Valgas Eesti Muusikavideote Festival, mis on kingitus Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks.

Festivalil, mis toimub Valga raudteejaamas, on pühendatud kodumaistele muusikavideotele. Tunnustatud saavad žürii ja publiku lemmikud. Ürituse peakorraldaja Rain Aunapu lisab: „Töid konkursile saab saata veel kuus päeva ning oodatud on kõik muusikavideod, mis on loodud eelmisel aastal ja 2018 aasta alguses".

Laupäeval,17.veebruaril tõi festivali peakorraldaja Rain Aunapu Tartu ostukeskusse flashmob`ile ligi sada noort. Seekordse tantsuetenduse eesmärk oli reklaamida Eesti Muusikavideo Festivali. Tantsuetteaste tegi tuju heaks kõigil linlastel ja häid emotsioone ning üllatunud ilmeid näeb ka üritusest tehtud videost.

Flashmobi laulu „Sa ära jahtu" autorit Hardi Volmerit oodatakse Muusikavideo Festivali žüriisse. „Tegemist on väga kaasahaarava eestimaise lauluga", räägib flashmobil osalenu. Tantsusammude autor Kerli Jänes ja noorte juhendaja Mari Venski on laupäevase noorte etteastega väga rahul ja lisavad: „Üllatusi jagub ka põhisündmusel Valgas, 10. märtsil. Nii, et olge kohal!"

Festivalile registreerimine toimub läbi veebilehe muvi.ee, viimane kuupäev selleks on 25. veebruar 2018.

Üritus algab 10. märtsil kell 19.00. Tund varem on huvilised oodatud Valga muuseumi näituse "100 aastat liikuvaid pilte" avamisele festivali toimumiskohas, Valga raudteejaamas.


Loe ürituse kohta lähemalt veebilehel: muvi.ee

Küsimuste korral pöörduge: muvi@muvi.ee

Tantsuetteaste video, mis on EV100 kingitus, leiad SIIT

 

Marju Rebane
Eesti Muusikavideote Festivali
teavitustöö projektijuht