UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Raamatukogu kutsub kasutama koduteenindust

Valga Keskraamatukogu pakub raamatute ja ajakirjade koju toomise teenust Valga valla elanikele, kelle tervislik seisund ei võimalda raamatukogu külastada. Üks kord kuus toob raamatukoguhoidja soovitud teavikud koju ja järgmisel korral viib raamatukokku tagasi. Teenus on kasutajatele tasuta.

Raamatukogus on üle saja tuhande teaviku. Pakkuda on kirjandust nii eesti kui ka vene keeles, väiksem valik on saksa- ja ingliskeelseid raamatuid. Lugejaid ootavad armastus- ja põnevusromaanid, krimi- ja ulmekirjandus, samuti elulood ja reiskirjad. Miks mitte lugeda muinasjutte või luuletusi!?

Suur lugejahuvi on psühholoogia- ja terviseteemalistel raamatutel. Populaarne on eneseabikirjandus. Lugemist on ajaloo- ja poliitikahuvilistele, käsitöö- ja kunstisõpradele. Raamatukokku on tellitud  üle üheksakümne ajakirja. Ka neid viime soovijatele koju, kuid kõige värskem number on alati ainult raamatukogus lugemiseks.

Seni on meie koduteenindusega väga rahule jäetud. Ootame uusi kliente, kellele pakkuda võimalust raamatute seltsis sisukalt aega veeta.

Oma soovidega võib julgesti raamatukogu poole pöörduda. Vajadusel aitame kirjanduse valikul. Palun võtke ühendust teenindusosakonnaga tel. 766 99 88 või 52 57 246; e-post info@valgark.ee.