UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Sel nädalavahetusel Valga vallas

Reede õhtul  kell 18 antakse Lüllemäe koolistaadionil start Lüllemäe mägedejooksu lastejooksudele. Tund hiljem stardivad 4,5 kilomeetrisele distantsile põhijooksust osavõtjad. Mägedejooks on ühtlasi ka Valgamaa jooksusarja 4.etapp.

Reedel kell 19 on Valga-Valka seitsme kiriku suvemuusika festivali raames kontsert Valga Rooma-Katoliku Pühavaimu kirikus. Kontserdil „Suvi südames" esinevad vokaalsolist Pirjo Levandi ja akordionist Madis Arvisto. Kavas Eesti, Prantsuse, Inglise ja Argentiina heliloojate muusika.

Laupäeval kell 15 toimub MTÜ Karula Vabatahtliku Tuletõrjeseltsi eestvõttel Karula külas ohutuspäev. Avatud on harivad ja õpetlikud töötoad, põgenemistuba, toimuvad võistlusmängud. Lastealal batuut ja mängud. Õhtul simman, tantsuks mängib ansambel „Hea tuju".

Kell 19 on Lüllemäe kultuurimaja tagusele platsile oodatud kõik muusikahuvilised. Kontserdil "Rohtumised" esineb Silver Sepp.

Pühapäeval, 22.juunil kell 10-17 on üle-eestiline avatud talude päev. Valga vallas on külaliste ootel Küüniniidu talu Karula külas, Pikksaare talu Lüllemäe külas ja Kassisoo talu Muhkva külas. Täpsem info www.avatudtalud.ee

Meelespea külastajale: varu külastuseks aega, võta kaasa hea tuju, jälgi vastuvõtjate juhiseid , pea kinni kellaaegadest, võta kaasa sularaha, vihmase ilma korral võta kaasa kummikud ja vihmariided, jäta oma lemmikloom koju - säästad nii taluloomi ja oma lemmikut, küsi pererahvalt küsimusi, naudi päeva!

Pühapäeval kell 11 viiakse Õru puhkealal läbi Õru disc-golfi medalisarja 2018 III etapp.

Muusikahuvilistel on võimalus pühapäeva õhtul minna kuulama kirikukontserti. Kell 18 on Hargla kirikus kontsert „Kusagil palvetab". Esinevad Sigrid Kuulmann viiulil, Tiina Kärblane klaveril. Kaastegev Pille Lill. Kavas: C. Saint-Saensi, F. Kreisleri ja M. Sinki looming.