UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Stuudio Joy lauljad-tantsijad tõid koju hulgaliselt auhindu

Stuudio Joy lauljad ja tantsijad osalesid eelmise nädala lõpus Riias toimunud III rahvusvahelisel laulu- tantsukonkursil „New Format Riga 2018". Osales 40 kollektiivi Lätist, Eestist, Venemaalt ja Valgevenest kokku 600 osalejaga, vanuses 5-70 aastat.

Solistide konkursil, kus osales 23 lauljat vanuses 14-17 aastat, saavutas kolmanda koha stuudio solist Laura Krastina. Neiu pälvis veel ka eripreemia firmalt Sia AboluServiss.

Gints Ristamecs pani end proovile vanusegrupis 18+ ja saavutas esikoha.

Laura võistles veel koos Gints Ristamecsiga duettide kategoorias, kust toodi koju samuti esikoht. Laulukonkursil Riias osales ka naiste lauluansambel Samsaara, kus juba mitmeid aastaid laulab Valga Vallavolikogu esimees Külliki Siilak. Naisedki võlusid oma lauluesitustega nii publikut kui žüriid. Osaleti kategooriates popmuusika ja folkmuusika, kus pälviti esikohad, lisaks veel eripreemia originaalsema laulu arranžeeringu eest. Lauljate juhendajaks on stuudio juht Marina Jerjomina.

Joy tantsutrupp Grace (juhendaja Jelena Butkevitš) saavutas poptantsude kategoorias teise ja kolmanda koha.

Tähelepanuväärne oli veel ka see, et just stuudio Joy lauluduett pani lauluesitusega "Thank you for the music" galakontserdil üritusele kauni ja piduliku punkti.

Palju õnne tublidele stuudio Joy lauljatele-tantsijatele ning nende juhendajatele!

Laulu- ja tantsukonkursi korraldajaks oli Europestage.

Stuudio Joy lauljaid ja tantsijaid ootavad aga peagi ees uued vabariiklikud ja rahvusvahelised konkursid.