UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Toimub Valga valla arengukava avalik arutelu

Valga valla arengukava 2021- 2035 avalik arutelu toimub 3. novembril 2020 kell 15.00 Valga Raekoja (Kesk tn 11) 1. korruse saalis.

Arutelule on oodatud kõik huvilised: asutuste-organisatsioonide esindajad, huvigruppide esindajad, ettevõtjad, vallakodanikud jt. Osalejatele kohvilaud.

Arengukava avalik väljapanek kestab kuni 1. novembrini 2020 (k.a). Arengudokumendi leiab Valga valla kodulehe avalehel oleva bänneri alt. Tagasisidet anda või esitada muudatusettepanekuid saab sel perioodil anda e-postil: valga@valga.ee  või tuues kirjalikult Valga vallavalitsuse kantseleisse (Puiestee tn 8) hiljemalt 2. novembriks 2020 (k.a.). Oma arvamust saab avaldada ka avalikul arutelul.

Oluline info 

Palume olla ettevaatlikud ja tähelepanelikud nii enda kui ka teiste tervise suhtes. Kui oled haige või sul on haigustunnused (köha, palavik, kraapimistunne kurgus, üldine nõrkus- ja väsimustunne) või oled eneseisolatsioonis,  siis palun jää koju.  

Juhul, kui haigestud vahetult peale üritust, siis palume sellest ka Valga Vallavalitsusele kindlasti teada anda. Korraldajal on õigus muuta ürituse toimumist/formaati vastavalt hetkeolukorrale. 

Desinfitseeri ja pese käsi hoolikalt.

Lisainfo: https://www.valga.ee/arengukava-