UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Toredat õpetajate päeva kooliperele!

Valga Vallavalitsus tervitab tänasel tähtpäeval kogu meie kooliperet – koolide ja lasteaedade õpetajaid ning teisi haridustöötajaid. Vallavanem Ester Karuse tervitussõnad õpetajate päeva puhul:

„Mul on väga hea meel tervitada teid õpetajate päeva puhul! See on tähtpäev, mis on ellu kutsutud õpetaja ameti väärtustamiseks. Sellel päeval austame neid, kes ei aita mitte ainult teadmisi omandada, vaid õpetavad elu ja on lastele eeskujuks.

Ükski kool ei saa olla hea ilma heade õpetajateta. Teie töö on väga vastutusrikas. Rääkimata sellest, et õpetamine ja õppimine on koolides tänasel päeval pidevas muutumises. Te saite hästi hakkama kevadise eriolukorra ajal ja olete kogemuse võrra rikkamad. Just õpetajatel tuleb ilmutada valmisolekut ja sisemist tugevust, säilitamaks stabiilsust mõneti ebastabiilsel ajal. Just teie loote õpilastes turvatunnet ja selleks soovin teile palju jõudu!

Meie valla koolides ja lasteaedades töötab igapäevaselt 13 direktorit ja 280 õpetajat. Oleme uhked, et Valga valla hariduspere teeb tihedalt koostööd, et meil töötavad väga head õpetajad, kes on iga aastaselt pälvinud tunnustust nii maakondlikul kui riiklikul tasandil.

Meie vallas asuvad ka riigikoolid - Valga gümnaasium, Valgamaa Kutseõppekeskus ja Valga Jaanikese kool. Sooviksin omalt poolt tänada neid koole hea koostöö eest.

Peame meeles ja märkame ka administratiivseid, tehnilisi või muid toetavaid ülesandeid täitvaid töötajaid, näiteks kokad, majahoidjad ja teised tublid abilised. Teist sõltub paljuski meie õppeasutuste igapäevane toimimine.   

Suur-suur tänu teile kõigile igapäevase töö eest!"

Ester Karuse, Valga vallavanem