UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Tunnusta Valgamaa ettevõtteid ja ettevõtluse edendajaid

Valgamaa Omavalitsuste Liit ja SA Valgamaa Arenguagentuur  kuulutavad välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2018", mille eesmärgiks on tunnustada Valgamaa ettevõtjaid ja ettevõtluse edendajaid, kes oma hea maine ja aktiivse tegevusega on aidanud kaasa maakonna positiivsele arengule.

Ettevõtluskonkursi võitjad valib esitatud nominentide seast välja Valgamaa Omavalitsuste Liidu moodustatud komisjon neljas kategoorias:

1. Aasta tootmisettevõte
Ettevõtet iseloomustab stabiilsus, töötajasõbralikkus ja keskkonnateadlikkus.

2. Aasta teenindusettevõte
Teenindusvaldkonnaga (sh turismiga) tegelev ettevõte, keda iseloomustab kõrge teenindustase, teenuste mitmekülgsus, omanäolisus ja atraktiivsus.

3. Aasta startija
Ettevõte, mis on tegutsenud kuni 3 aastat. Ettevõtte tegevust iseloomustab areng, uudsed tooted, teenused või ideed. Nominendi tegevuse kestust arvestatakse konkursi väljakuulutamise seisuga.

4. Ettevõtluse edendaja
Ettevõtluse edendajaks võib olla üksikisik, tegutsev ettevõte, kohalik omavalitsus või mittetulundusühendus, mis on märkimisväärselt aidanud kaasa ettevõtluse arengule Valgamaal.

Nominente on oodatud esitama: asutused, organisatsioonid, ettevõtted ja eraisikud.

Ettepanekud koos põhjendusega saab esitada kuni 19. november (k.a), täites elektroonilise ankeedi SIIN või e-posti aadressil sade.otsa@valgamaa.ee märgusõnaga „Ettevõtluse auhind".

Hindamise ja võitjate väljaselgitamise kord

Konkurss korraldatakse üks kord aastas ning hindamise aluseks on nominendi 2018. aasta tegevus. Konkursile esitatud kandidaatidel ei tohi esineda maksuvõlgnevusi riiklike maksude osas.

Komisjon hindab ja reastab esitatud nominendid vastavalt kandidaadi ülesseadja põhjendustele ja konkursi kategooriale. Komisjonil on õigus anda välja ka eriauhindu.

Konkursi võitjaid ja nominente tunnustatakse 6. detsembril 2018 toimuval auhinnagalal hotellis Wagenküll.