UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus õnnitles oma sajatuhandendat külastajat

2019. aasta lõpp tõi Valga Kultuuri- ja Huvialakeskusele rõõmusõnumi, kuna seljatati 100 000 külastaja piir. Täna olid kultuurikeskuse töötajad kogunenud vastu võtma just seda inimest, kes pälvis austusväärse saja tuhandenda külastaja tiitli, kelleks on Valgast pärit kuid Harjumaal elav Lilian Lõiv.

Lilian Lõiv rääkis, et tuli aastavahetuseks tagasi kodukanti Lõuna-Eestisse ning kuulis õe käest, et Valgas saab külastada kino. „Mõtlesin, et tulen vaatan kas üldse aasta viimasel päeval näidatakse kino. Ikkagi lühendatud tööpäev. Aga saimegi lastega filmi ära vaadata ja nüüd veel selline üllatus. Ma pole tegelikult kultuurikeskuses ikka väga ammu käinud, aga nüüd tuleb ikka tihemini külastama hakata," lisas Lõiv.

Kultuuri- ja huvialakeskuse direktor Ülle Juht väljendas rõõmu selle üle, et saja tuhandendaks külastajaks oli just keegi, kes maja ammu külastanud polegi. „Me olime ikkagi nagu Sherlock Holmes-id kui Liliani üles soovisime leida. Meil on selline masin, mis külastajaid loendab ja kui see saja tuhande piir tuli, siis tuli ka inimest otsima hakata. Meil on väga hea meel, et me ta leidsime ja, et Lilian sai ka siia tulla meie väikest tänu vastu võtma," rääkis Juht.

Saja tuhandendale külastajale anti üle tänukiri, lillekimp ning meenekott, kus peitusid ka Valga kino Säde kinkepiletid.