UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga kunstikuu pakub hulk toredaid kontserte, kohtumisi ja tegevusi

28. Valga kunstikuu"100 inglit Eesti Vabariigile" avatakse 1. novembril Valgamaa loomeinimeste ühisnäitusega Valga kultuuri- ja huvialakeskuses. Samas avatakse ka Riina Kikase näitus „Gigantlillede maagia".

1.novembri õhtul kell 19 saab Valga kultuurikeskuses kuulata ja nautida kontserti, kus esinevad koloratuursopran Elina Netsajeva, tenor Andrei Bogatch, klaveril saadab neid Auli Lonks.

Kunstikuu jätkub paljude toredate üritustega: toimub trühvlite valmistamise õpituba, Karmen Rõivassepa ja Simon Gorm Eskildseni plaadiesitluskontsert, inspiratsiooniõhtu Lea Dali Lioniga. Külastada saab ka traditsioonilist Inglilaata, mis toimub 16. ja 17. novembril Valga kultuuri- ja huvialakeskuses.

16. novembri õhtul kell 18 on Valga Jaani kirikus tänujumalateenistus, kus esinevad Johansonid ja Krista Citra Joonas, teenib koguduse õpetaja Margus Suvi. Samas kuulutatakse välja ka Valga valla Aasta isa 2018.

Kunstikuul on kavas veel hulk põnevaid ettevõtmisi. Huvilistel tasub jälgida reklaami ning Valga kultuuri- ja huvialakeskuse www.valgakultuurikeskus.ee ja Valga valla kodulehekülge www.valga.ee