UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga väärikate ülikool pakub sügissemestril videoloenguid

Soovides kaitsta väärikate ülikoolis osalejaid koroonaviirusega nakatumise eest, on Tartu Ülikool otsustanud sel sügissemestril väärikate ülikooli rahvarohked loengud ära jätta. Selle asemel saab vaadata videoloenguid või korraldada videoloengute ühisvaatamist neile, kellel kodus arvutit ei ole. Plaanis on korraldada ka väikestele rühmadele mõeldud koolitusi ja õpitube. Täpsematest plaanidest teavitame Valga väärikate ülikooli liikmeid peagi.

Väärikate ülikooli eelsalvestatud avaaktust saavad kõik osalejad üle Eesti vaadata alates 9. oktoobrist kella 12st omale sobival ajal aadressil ut.ee/et/vaarikate-ulikool.

Tartu Ülikooli väärikate ülikool alustas tegevust 2009/2010. õppeaastal Pärnus ning laienes sealt Tartusse ja teistesse Eesti piirkondadesse. Möödunud õppeaastal osales väärikate ülikoolis üle 3000 õppija ning toimus 13 programmi: Elvas, Keilas, Kuressaares, Narvas (vene keeles), Põlvas, Pärnus, Tallinnas (eesti ja vene keeles), Tartus, Türil, Valgas, Viimsis ja Viljandis. Sellel õppeaastal liitusid väärikate ülikooliga ka Võrumaa ja Jõhvi.

Tartu Ülikooli väärikate ülikool on ellu kutsutud selleks, et lähtudes elukestva õppe põhimõtetest pakkuda õppimisvõimalusi eri sihtrühmadele. Osalema on oodatud kõik avatud mõttemaailmaga vähemalt 50-aastased huvilised.

Lisateave ja Valga väärikate ülikooli registreerimine: Marika Muru, Valga väärikate ülikooli programmijuht, 5304 9805, marika.muru@valga.ee