UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga Vallavalitsuses asus lastekaitse juhtivspetsialistina tööle Anabell Tamm

Valga Vallavalitsuse sotsiaaltöö teenistuses töötab 3. detsembrist lastekaitse juhtivspetsialisti ametikohal 23aastane Anabell Tamm.

Anabell on lõpetanud Tsirguliina Keskkooli ning Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas   bakalaureuseõppe. Hetkel õpib ta õigusteaduskonna magistriõppe 2.kursusel  Ta on läbinud praktika Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuuri Valga politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse  menetlusteenistuses ning Lõuna Ringkonnaprokuratuuris.

„Lastekaitse juhtivspetsialisti ametikohale kandideerima ajendas mind soov panustada oma koduvalla arengusse. Arvan, et olen sobiv inimene, sest minu tugevateks külgedeks on hea pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine, kohusetundlikkus, korrektsus ja kiire õppimisevõime. Mul on õigusalased teadmised, mis tulevad sellel ametikohal kindlasti kasuks," põhjendas Anabell kandideerimise tagamaid.

Ta on seisukohal, et õppimine Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas on andnud talle hea aluspõhja,  mis võimaldab oma uute tööülesannetega edukalt hakkama saada. „Tänu õpitavale erialale, oskan hästi õigusaktides orienteeruda ning oman teadmisi, mis uuel ametikohal  kasuks tulevad. Vaatamata sellele, et töökogemused sellel ametikohal puuduvad, olen võimeline kiiresti õppima ja valmis ennast koolitama ja arendama. Pean seda  ametikohta enda jaoks suureks väljakutseks ," sõnas Anabell.