UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valgas muutus Swedbanki esinduse lahtiolekuaeg

07. detsembrist on Swedbanki Valga esindus avatud tööpäeviti kella 10:00–14:00. Endiselt tuleb pangakülastuseks aeg broneerida.

Teenindusviisid muutuvad ajas. Kui kunagi oli tavaks minna arsti ja juuksuri juurde elava järjekorra alusel ja oodata, siis tänapäeval on loomulik, et need käigud tuleb ette broneerida. COVID-19 viirusest tingitud kriis andis tõuke ka panganduse teeninduse muutmiseks. Broneeritud ajaga saab klient oma toimingud tehtud ilma ootamiseta ja pangatöötaja saab ennast paremini ette valmistada. Kokkuvõttes võidab ju enim just klient: ta saab parema teeninduse ning ei pea ootama järjekorras. Samuti ei pea klient tundma huvi, millal pangaesindus on avatud ja mis kellani. Klient tuleb kohale talle sobival kokkulepitud ajal. Broneeringutega saame tagada ka parima võimaliku teeninduskvaliteedi, suunates klienti teenindama parima kompetentsiga töötaja kliendi pöördumise teema alusel. Muudatusega harjumine võtab aega ja kui kontorisse satub klient, kellel ei olnud aeg eelnevalt ette broneeritud, siis oleme abiks aja broneerimisel või vabade aegade olemasolul lisame ta kohe järjekorda. Soovitame kindlasti aeg broneerida, et vältida ootamist", kommenteeris Swedbanki kontorivõrgu juht Age Petter.

Kohtumisi saab kontorisse broneerida äpis, internetipangas ja telefoni teel: 6 310 310

Äpis tuleb valida „Kontaktid" ja seejärel „Broneeri nõustamine". Kodulehelt saab broneerida nõustamise kerides lehekülje lõppu ja valides hallilt ribalt „Aja broneerimine". Broneerimiseks telefoni teel tuleb helistada 6 310 310.

Swedbanki sularahaautomaatide tööd muudatus Valga esinduse töökorralduses ei puuduta, need on avatud tavapärastel aegadel. Lisaks Swedbanki pangaautomaatidele saab sularaha välja võtta ligi 800-st asukohast: poed, tanklad ja kohvikud. See tähendab, et kui keskustest eemal olles tekib sularaha vajadus, ei pea otsima lähimat sularahaautomaati. Klient saab edukalt kasutada sularaha väljavõtu teenust, mida pakuvad eelpool mainitud ostukohad. Kokku koos sularahaautomaatidega saab Swedbanki klient raha välja võtta rohkem kui 1200 kohas üle Eesti.

„Muudatus ei puuduta ka meie Valga kontori töötajaid. Lisaks klientide teenindamisele kontoris täidavad nad ka teisi tööülesandeid ja nende osakaal suureneb. Meile on oluline, et meie Valga kontori töötajad saaksid tööd teha just oma kodulinnas ", lisas Petter.

Kõikide Swedbanki esinduste ja sularahaautomaatide loetelu koos lahtiolekuaegadega leiab kodulehelt aadressil www.swedbank.ee/private/home/contacts.

Lisainfo klienditoe telefonil 6 310 310.