UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Vana-aasta saadetakse Valgas ära tantsu ja laulu saatel

Aastavahetuse eel kutsuvad Koolitants, Eesti Rahvusringhääling ja EV100 korraldustoimkond kõiki Eesti inimesi tantsima. Eesti juubeliaastal toimunud tantsuväljakutsete esitamise kampaania "Eesti tantsib" saab 31.detsembril lõppakordi kuuteistkümnes Eesti linnas korraga, kui kell 14 hakatakse harjutama ning kell 15 tantsitakse üheskoos katkendeid kampaania tantsudest.

Valga "Eesti tantsib" ühestantsimist veab koos eestantsijatega noor tantsuõpetaja Egely Pruuli. Keskväljakule tantsima oodatakse kõiki, eelnev tantsukogemus ega vanus ei oma tähtsust. Kaasa tuleb võtta terve pere ning hea tuju. Kui soovid varem harjutama hakata, siis veebilehel www.err.ee/eestitantsib on üleval ühestantsimise õppevideo.

Paneme kogu Eesti tantsima ja teeme vabariigile kingituse! Kampaaniat "Eesti tantsib" korraldavad Koolitants, Eesti Rahvusringhääling koos Eesti Tantsuagentuuri ja Riigikantselei EV100 korraldustoimkond ning tuhanded tantsijad üle Eesti!

Kell 22.30 hakkab Valga keskväljakul aastalõpu pidu, mida veab ansambel Qvalda, kes pakub erinevates stiilides muusikat igale eale. Kell 23.50 toimub ERRi otseülekanne Vabariigi Presidendi tervitusest. Aasta saadame ära ilutulestikuga ja võtame vastu Valga vallavanema Margus Lepiku uus-aasta tervitusega. Pidu lõpeb kell 00.30.

Kutsume kõiki aastavahetusel Valga keskväljakule! Tantsu- ja laulmisrõõmu jätkub kõigile.