UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Värbamisteemaline töötuba Valka kultuurikeskuses

Töötukassa Valgamaa osakond andis teada, et nende Läti kolleegid korraldavad Valka kultuurikeskuses järgmisel teisipäeval 11. detsembril 2018 kell 11 värbamisteemalise töötoa, kuhu oodatakse ka Eesti tööandjaid.

See on ainulaadne võimalus tundma õppida Läti värbamisprotsessi ning saada teada, kas ja kuidas erineb tööintervjuu Eestis ja Lätis.

Päevakava on järgmine:

11.00-11.45  SEA karjäärikonsultandi presentatsioon „Kuidas valmistuda tööintervjuuks?".
Tutvustatakse tööintervjuu läbiviimise põhilisi aspekte. Jagatakse ideid, kuidas lätlaseid paremini värvata st intervjuul motiveerida.

12.00-13.00  Praktilised tööintervjuud.
Kokku toimub 4 intervjuud: 2 Läti ja 2 Eesti grupis. Esmalt intervjueerib tööandja tööotsijat ja siis vastupidi (tagurpidi  tööintervjuu). Peale intervjuud annab karjäärikonsultant tagasisidet. 

Ühel Eesti tööandjal on võimalus osaleda ka praktilisel tööintervjuul. Palun anna endast esimesel võimalusel Töötukassale märku, kui soovid olla selleks tööandjaks.

Töötoas osalevad Eesti ja Läti tööotsijad ning tööandjad. Tõlget pakutakse terve töötoa jooksul ning tööintervjuud on võimalik läbi viia eesti keeles. Töötoas osalemise soovist on võimalik teada anda kuni 10.12.2018.