« Tagasi

Ajutised fooriseadmed Valga linnas

Seoses Euroopa Liidu piiriülese teadusuuringu projektiga (5G ROUTES), paigaldati OÜ Traffest poolt Valga linna fooriseadmeid vastavalt lisatud liiklusskeemile. Tegemist on ajutise lahendusega projekti perioodiks ning täiendav informatsioon projekti kohta on leitav siit: https://www.5g-routes.eu/. Mai lõpus on oodata uurungu teostamise kava, millest informeeritakse täiendavalt.

Täpsemalt paigaldatakse kuni 4 ajutist mobiilset fooriposti maapinnale eskiisil näidatud kohtadesse. Mobiilsete fooripostide paigaldamisel kaevetöid ei teostata ning haljasala ei kahjustata.

Samuti kinnitatakse tänavavalgustuse postide külge ajutised õhuliinid ning fooriseadmed vastavalt eskiisidele. Kõikide fooriseadmete ja õhuliinide paigaldamine toimub poste kahjustamata vastavate klambritega. Ühtegi auku postidesse ei puurita. Samuti tagatakse, et fooriseadmete ja õhuliinide raskus ei põhjusta postide lubamatuid paindeid, kahjustumisi või purunemisi.

Teadusuuringu projektiga tegeleb Traffest OÜ, kontaktisik ITS projektijuht Talvo Rüütelmaa, tel +37253364032, talvo.ruutelmaa@traffest.com .

Toomas Klein

liiklus- ja teedespetsialist

+372 502 1670