« Tagasi

Hargla saab suvel mobiilse pakiautomaadi!

Valga valla ja Omniva koostöös paigaldatakse juuli alguses Harglasse kolmeks kuuks piloodina mobiilne pakiautomaat. Piloodi jooksul seiratakse pakkide saatmise-saamise mahte ja seejärel tehakse otsus, kas piirkonnas on püsiv vajadus pakiautomaadi järgi kohapeal või sobib posti- ja pakiteenuste osutamiseks personaalse kirjakandja teenus.

Valga vallas saab pakke saata ja saada veel Tsirguliina, Lüllemäe ja Valga Maxima ning Valga Siili Coop Konsumi pakiautomaatide kaudu. Postiteenust pakuvad lisaks Valga postkontor ning Hargla ja Õru postipunktid. Kui pakiautomaat või postkontor ei jää vahetusse lähedusse, siis kutsu koju või tööle  personaalne kirjakandja.

Kuidas tellida personaalset kirjakandjat?

Soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? Kutsu postiteenusteks koju või tööle personaalne kirjakandja! See on tasuta, kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest. Kirjakandja müüb postmarke, ümbrikke või paneb kliendi eest kirjad ja pakid teele. Samuti saab tasuda arveid, võtta vastu pakke ja kirju ning tellida ajalehti ja ajakirju.

Tellimiseks helista personaalse postiteenuse telefonil 6643 330! Või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi soov ja aadress. Sinuga võetakse ühendust ja lepitakse kokku teenindamise aeg. Tellimust tullakse täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.